På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Jon Gislason. 'Ved havet om 70 år'
Vurdering:
16.000
Jon Gislason (f. 1955). 'Ved havet om 70 år', akryl og olie på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2019. 150 x 195 cm. UR.
18-02-2020 20:10:00