Jon Gislason. 'Ved havet om 70 år'

Varenummer: 5455181
Vurdering: DKK 16.000

Jon Gislason (f. 1955). 'Ved havet om 70 år', akryl og olie på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2019. 150 x 195 cm. UR.
Auktionen afsluttes:  18-02-2020 20:10:00