Jon Gislason. 'Ved havet om 70 år'

Varenummer: 5455181
Vurdering: DKK 16.000

Jon Gislason (f. 1955). 'Ved havet om 70 år', akryl og olie på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2019. 150 x 195 cm. UR.

Auktionen afsluttes:  21-11-2019 20:50:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej