Jon Gislason. 'Why? Why Not?' 1992

Varenummer: 6048589

Jon Gislason (f. 1955). 'Why? Why Not?' Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 1992. 180 x 140 cm (182 x 142 cm). Fremstår med enkelte afskalninger, lette buler i lærred.

Køb nu pris
DKK 5.100