Kategori  Vurdering

Josep Méndez Pamós. 'Reflexion' (cd)

Varenummer: 5342039
Hammerslagspris: DKK 5.800
Vurdering: DKK 20.000
Josep Méndez Pamós. 'Reflexion', olie på lærred, sign. og dat. 2006. 100 x 100 cm. (cd)

Auktionen afsluttes:  13-06-2019 19:43:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej