Julius Aagaard. Vinterparti fra eremitagen

Varenummer: 6241123
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6268277
Vinterparti fra eremitagen af Julius Aagaard (1847-1926), olie på lærred. Sign. Julius Aagaard 1917.56 x 83 cm (71 x 97).

Auktionen afsluttes:  22-08-2022 18:51:00
Showroom:   Nivå, DK

86960 22-08-2022 17:44:27 DKK 1000