Kategori  Vurdering

Julius Friedländer. En fiskerfamilie

Varenummer: 4976062
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 3.000
Julius Friedländer (1810-1861). En fiskerfamilie, olie på lærred monteret på plade, sign. iF. 18,5 x 24 (27 x 33) cm. Enkelte retoucheringer.

Auktionen afsluttes:  25-04-2018 19:26:00