Julius Petersen. Pavillonen, Skanderborg Dyrehave

Varenummer: 6272734
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Julius Petersen (1851-1911). Pavillonen, Skanderborg Dyrehave, olie på lærred, sign. og dateret Julius Petersen 96. 87 x 72 (105 x 90) cm.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 16:30:00
Showroom:   Aarhus, DK