June Jin Engelharth. 'Bush, Blair & the Rest of the World I' (cd)

Varenummer: 6245845
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

June Jin Engelharth (f. 1977). 'Bush, Blair & the Rest of the World I'. Olie og tusch på lærred. Sign. og dat. June Jin 07. 150 x 120 cm (153 x 123 cm).

Auktionen afsluttes:  12-08-2022 20:39:55
Showroom:   Roskilde, DK