Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
June Jin Engelharth. 'Bush, Blair & the Rest of the World I' (cd)
:
6245845
Moms vare
Hammerslagspris
:
3.200
Vurdering
:
5.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6290904
June Jin Engelharth (f. 1977). 'Bush, Blair & the Rest of the World I'. Olie og tusch på lærred. Sign. og dat. June Jin 07. 150 x 120 cm (153 x 123 cm).
20-10-2022 20:00:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
449010
19-10-2022
19:57:23
3200
1520033
19-10-2022
10:03:04
3000
Til toppen