June Jin Engelharth. 'Bush, Blair & the Rest of the World I' (cd)

Varenummer: 6245845
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 5.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6290904
June Jin Engelharth (f. 1977). 'Bush, Blair & the Rest of the World I'. Olie og tusch på lærred. Sign. og dat. June Jin 07. 150 x 120 cm (153 x 123 cm).
Auktionen afsluttes:  20-10-2022 20:00:00

449010 19-10-2022 19:57:23 DKK 3200
1520033 19-10-2022 10:03:04 DKK 3000