Kategori  Vurdering

Just A. 20 årh. Parti fra Diskobugten.

Varenummer: 5300928
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 1.500
Parti fra Diskobugten. Olie på lærred. "Kajakmand i diskobugten" Signeret Just A. Fremstår med krakeleringer/afskallinger, samt tre mindre huller. 26 x 94 cm. (48x116) cm.

Auktionen afsluttes:  24-04-2019 20:31:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej