Just Holm. Ung kvinde med frugtkurv.

Varenummer: 6030509
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 14.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Just Holm. (1815 - 1907). Ung kvinde med frugtkurv. Olie på lærred. Sign. J. Holm 1853. 86 x 74 vm. ( 108 x 96 cm.) Fremstår med enkelte krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  29-08-2021 20:30:00
Showroom:  Herlev