Jydsk Telefonaktieselskab, vægtelefon, 1900-tallet

Varenummer: 6237470
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jydsk Telefonaktieselskab vægtelefon af ådret træ og metal, 20. årh., H. 67 cm, B. 26 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:30:00
Showroom:   Odense, DK

543080 04-08-2022 14:25:36 DKK 300