K. Steffensen. Interiør fra almuekøkken

Varenummer: 6191502
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt maler. Interiør fra almuekøkken, olie på lærred, sign. K. Steffensen. 50 x 40 cm (62 x 52 cm).

Auktionen afsluttes:  01-05-2022 20:43:26
Showroom:   Vejle, DK