Kai Drews, hestemotiv, olie på plade (cd)

Varenummer: 6196149
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6201912
Kai Drews (1884-1964). Motiv med heste, olie på plade, signeret KD. H.33 x 21 cm (42 x 30 cm). Krakelering.

Auktionen afsluttes:  26-04-2022 11:44:00
Showroom:   Næstved, DK

1240855 25-04-2022 07:48:43 DKK 350
1769380 21-04-2022 21:47:44 DKK 300