Kai Gregers Jensen 1912-1994. Komposition

Varenummer: 6107913
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kai Gregers Jensen 1912-1994. Komposition, olie på lærred, sign. GJ. 75x95 cm (uindrammet)

Auktionen afsluttes:  15-11-2021 13:33:20
Showroom:  Nivå

894396 15-11-2021 12:10:45 DKK 300