Kai Husum. Olie på lærred, vinterlandskab

Varenummer: 6215355

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kai Husum (1931-2007), vinterlandskab, olie på lærred, signeret. 60 x 70 cm (78 x 89 cm)

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 16:05:08
Showroom:   Næstved, DK