Kai Kristiansen. FM væghængt reolsystem, teaktræ

Varenummer: 6383376
Hammerslagspris: DKK 7.800
Vurdering: DKK 5.000

Kai Kristiansen. FM væghængt reolsystem af fineret teaktræ best. af: 2 skabe med front af to låger bag hvilke hylder, B. 86 D. 40 H. 50 cm., 12 hylder, D. 18 cm. 15 hylder, D. 24 cm. 2 hylder, D. 28 cm. 1 hylde, D. 32 cm. 8 vanger H. 200 cm. Fremstår med brugsspor, ridser samt afslag på nogle hylder.
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 17:47:55