Kai Nielsen.´Höstdag vid Öresund´, olie på plade

Varenummer: 5591220
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

´Höstdag vid Öresund´, olie på plade af Kai Nielsen. sign. Kai Nielsen. 44 x 50 cm (56 x 64).

Auktionen afsluttes:  13-03-2020 17:03:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej