Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Kai Nielsen (tilskrevet), motiv med soldater
:
5686416
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Kai Nielsen (1882-1924), tilskrevet, motiv med soldater, olie på pap, uden sign. 17x14 cm. Fremstår med enkelte afslag i hjørner.
14-08-2020 16:00:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
383750
12-08-2020
13:15:13
300
Til toppen