Kai Nielsen (tilskrevet), motiv med soldater

Varenummer: 5686416
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kai Nielsen (1882-1924), tilskrevet, motiv med soldater, olie på pap, uden sign. 17x14 cm. Fremstår med enkelte afslag i hjørner.

Auktionen afsluttes:  14-08-2020 16:00:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

383750 12-08-2020 13:15:13 DKK 300