Kai Winding. Reol af palisander

Varenummer: 6195460

Næste bud: DKK 1.200
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kai Winding. Reol af fineret palisander, senere monteret ben af anden træsort. H. 138, B. 164, D. 30 cm. Fremstår med brugsspor, mindre ridser og nuanceforskelle.

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 16:31:11
Showroom:   Herlev, DK