Kaj Christensen, landskabsmotiv (cd)

Varenummer: 6055296
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Kaj Christensen (F. 1932), landskabsmotiv, olie på lærred, sign. Kaj C, 30 x 41 cm. (46 x 56 cm).
Tekst rettet
Auktionen afsluttes:  04-09-2021 15:44:41

1027822 04-09-2021 15:27:33 DKK 300