Kaj Christensen, landskabsmotiv (cd)

Varenummer: 6055297
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Kaj Christensen (F. 1932), landskabsmotiv, olie på lærred, sign. Kaj C, 30 x 70 cm. (46 x 86 cm).
Auktionen afsluttes:  01-01-2022 17:11:05
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

14141 31-12-2021 18:58:42 DKK 300