Varenummer: 4981806
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kaj Christensen 1899-1981. Vinterlandskab med landevej, olie på lærred. Sign. Kay C. 38 x 47 (54 x 62) cm.

Auktionen afsluttes:  10-05-2018 19:25:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1784554 04-05-2018 09:49:38 DKK 300