Kaj Pihl Stockholmiana

Varenummer: 5729542
Auktionen afsluttes
02-08-2020 19:00:00
Vurdering
SEK 1.000

KAJ PIHL (1921-2000), Träd vid hus, olja på pannå 41x32 cm, signerad