Vurdering:
< 1.000
Rugersbros. Stor kande i sølvplet (med initialer på front) h. 32 cm.
Rundt fad i sølvplet Ø42.5 cm.
Engelsk lommelærke med sølvplet montering h. 17 cm. Delene fremstår med slitage og brugsspor (3)
24-10-2022 20:01:11