Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Karel Appel. Komposition cd
:
6221962
Hammerslagspris
:
800
Vurdering
:
3.000
Karel Appel (1921-2006). Komposition, litografi 280/300, sign. og dat. Appel 77. 50x50 cm (81x66 cm). Defekt glas.
20-02-2023 12:03:59
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
337179
20-02-2023
08:58:38
800
Til toppen