Karel Appel. Komposition cd

Varenummer: 6221962

Næste bud: DKK 1.400
Vurdering: DKK 3.000

Karel Appel (1921-2006). Komposition, litografi 280/300, sign. og dat. Appel 77. 50x50 cm (81x66 cm). Defekt glas.

Auktionen afsluttes:  05-12-2022 14:23:00
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej