Karin Toftild. Komposition. (cd)

Varenummer: 6382867
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Karin Toftild (1962 - ). Olie på lærred, sign.. Komposition betitlet: 'Omkring et centrum I'. 103 x 68 (107 x 71) cm. (cd)
Auktionen afsluttes:  01-06-2023 19:40:53

2119288 01-06-2023 19:32:28 DKK 400
1785469 29-05-2023 21:05:56 DKK 350