Karl Larsen. Komposition med vejarbejder. cd

Varenummer: 5473772
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 800

Karl Larsen. (1897-1977). Komposition med vejarbejder. Olie på lærred. sign. KL. 94 x 114 cm ( ( 105 x 126 cm) Fremstår med revne i lærred samt afskalninger.

Auktionen afsluttes:  23-10-2019 09:20:50