Karl Petersen, modelstudie

Varenummer: 5732542
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Karl Petersen (1919-?), modelstudie, olie på lærred, sign. 80x90 cm. (90x100 cm).

Auktionen afsluttes:  12-08-2020 13:44:33
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej