Kaschkasch for Menu. Reolsystem model 'Zet'

Varenummer: 6276240

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 2.800

Kaschkasch for Menu. Reolsystem model 'Zet' af sort pulverlakeret og og sortlaseret træ. H. 75, B. 185, D. 40 cm. Udstillingsmodel med ridser og mærker. Mangler sko på to midterste ben.

Køb nu pris
DKK 2.595
Auktionen afsluttes:  02-12-2022 09:35:09