Katharine Margaritis. To portrætter (2)
Vurdering:
< 1.000
Katharine Margaritis, 20./21. årh. To portrætter. Hhv. olie på malerplade og olie på lærred. Sign. K. Margaritis. 38 x 35,5 cm og 41 x 33 cm. UR, Fremstår med ridser. Malerplade med stødmærker og afskalninger i bund og hjørner. (2)
05-09-2050 10:02:00