Kathrine Ærtebjerg. ’Hendes mave var en ovn som brændte verden'’. cd

Varenummer: 5356056
Hammerslagspris: DKK 48.000
Vurdering: DKK 76.000

Kathrine Ærtebjerg. f. 1969. ’Hendes mave var en ovn som brændte verden'. Olie på lærred. sign. og dat. Katrine Ærtebjerg 2010 på bagsiden. 125 x 100 cm.

Auktionen afsluttes:  24-06-2019 19:52:00