Kategori  Vurdering

Kathrine Ærtebjerg. ’They belong together’. cd

Varenummer: 5356065

Næste bud: DKK 38.000
Vurdering: DKK 76.000
Kathrine Ærtebjerg. f. 1969. ’They belong together’ olie på lærred. sign. og dat. Katrine Ærtebjerg 2010 på bagsiden. 140 x 100 cm.

Auktionen afsluttes:  17-06-2019 20:46:00