Kaj Christensen, landskabsmotiv (cd)

Varenummer: 6055296
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kaj Christensen (F. 1932), landskabsmotiv, olie på lærred, sign. Kaj C, 30 x 41 cm. (46 x 56 cm).
Tekst rettet

Auktionen afsluttes:  31-07-2021 17:35:33
Showroom:  Næstved