Kay Christensen. Pige ved et bord (cd)

Varenummer: 5952819
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Kay Christensen (1899-1981). Pige ved et bord, fra Klingen 1942. Litografi. Sign. Kay. 33 x 24 cm. UR
Auktionen afsluttes:  31-03-2021 18:24:16
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej

1590567 31-03-2021 18:19:07 DKK 300