Kay Christensen. Pige ved et bord (cd)

Varenummer: 5952819
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kay Christensen (1899-1981). Pige ved et bord, fra Klingen 1942. Litografi. Sign. Kay. 33 x 24 cm. UR

Auktionen afsluttes:  31-03-2021 18:24:16
Showroom:  Roskilde

1590567 31-03-2021 18:19:07 DKK 300