På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Kehnet Nielsen. Komposition. Olie på lærred (cd)
Komposition, af Kehnet Nielsen (født 1947,) olie på lærred, sign og dateret på bagsiden KehnetNielsen 2003, 100 x 100 (105 x 105) (cd)
Varen afsluttes:
22-11-2022 20:41:00