Kell Kristensen. Parti fra Vandkunsten, København. cd

Varenummer: 6265008
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kell Kristensen (1923-). Parti fra Vandkunsten, København. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'Kell K. 78'. 43 x 58 (49 x 63) cm.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 11:00:40
Showroom:   Herlev, DK