Kenneth Bach Pedersen 1958 (afhentet af kunden)

Varenummer: 2353202
Vurdering: DKK 1.000

Kenneth Bach Pedersen. Mand med solbriller. Olie på lærred. 2008. Sign. Bach 2008. 80 x 60 cm (84 x 64 cm)
Auktionen afsluttes:  01-01-1990 17:27:00