På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Kenneth Bach Pedersen 1958 (afhentet af kunden)
Vurdering:
1.000
Kenneth Bach Pedersen.
Mand med solbriller.
Olie på lærred.
2008.
Sign. Bach 2008.
80 x 60 cm (84 x 64 cm)
01-01-1990 17:27:00