På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Kim Klein 'Susanne i badet'
Vurdering:
1.500
Kim Klein (f. 1961) 'Susanne i badet' Olie på lærred. Signeret Kim Klein 2017. 60 x 90 UR.
01-07-2023 13:42:00