Kinesisk skænk
Vurdering:
1.000
Kinesisk skænk/opbevaringsmøbel af bejdset hardwood, intarsia af ben. 1900-tallet. H. 95, B. 94 D. 67. Nøgle mangler. Fremstår med brugsspor, tørrerevner.
06-08-2022 19:51:00