Kinesisk skænk

Varenummer: 6219223
Vurdering: DKK 1.000

Kinesisk skænk/opbevaringsmøbel af bejdset hardwood, intarsia af ben. 1900-tallet. H. 95, B. 94 D. 67. Nøgle mangler. Fremstår med brugsspor, tørrerevner.
Auktionen afsluttes:  06-08-2022 19:51:00