Kinesisk skænk

Varenummer: 6219223

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kinesisk skænk/opbevaringsmøbel af bejdset hardwood, intarsia af ben. 1900-tallet. H. 95, B. 94 D. 67. Nøgle mangler. Fremstår med brugsspor, tørrerevner.

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 20:20:05
Showroom:   Aarhus, DK