Kjeld Hansen, cd. Komposition.

Varenummer: 6080857

Næste bud: DKK 2.400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kjeld Hansen (1919-2012). Abstrakt komposition, Olie på lærred, sign. Kj.P, 35,5 x 55,5 cm, (45,5x65,5 cm)

Auktionen afsluttes:  17-09-2021 19:35:00
Showroom:  Esbjerg