Kjeld Krautwald, landskab med person

Varenummer: 6059550
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kjeld Krautwald (1919-2000), landskab med person, olie på lærred, sign. K. Krautwald, 70x100 cm. (86x115 cm).

Auktionen afsluttes:  25-07-2021 14:48:00
Showroom:  Odense

2126788 24-07-2021 22:45:38 DKK 300