Kjersti Stokke. Figurkomposition (cd)
Vurdering:
< 1.000
Kjersti Stokke (Norge, f. 1961). Figurkomposition. Tempera og sølvtusch på papir. Sign. og dat. Kjersti - 04. 39 x 26,5 cm (65 x 50 cm).
04-06-2050 14:25:00