Varenummer: 6248368
Vurdering: DKK < 1.000

Klapbord af fineret mahogni m.m., dekoreret med intarsia, H. 77 cm. L. (udslået) 137,5 cm. B. 79 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, lille skade ved ene hjørne samt plade og ene ben med flere hakker.
Auktionen afsluttes:  25-08-2022 20:08:54