Vurdering:
< 1.000
Klapbord af fineret mahogni m.m., dekoreret med intarsia, H. 77 cm. L. (udslået) 137,5 cm. B. 79 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, lille skade ved ene hjørne samt plade og ene ben med flere hakker.
25-08-2022 20:08:54