Varenummer: 6287509

Klassisk italiensk brillant-solitairehalssmykke af 18 kt. hvidguld prydet med brillantsleben diamant på ca. 0.71 ct., måler ca. 5,60 x 5,65 x 3,57 mm. Farve: Top Crystal (I). Klarhed: VS1., monteret i integreret kæde af 18 kt. hvidguld afsluttet med carabinlås, stemplet 750 med italienske gold Hallmarks. Vægt ca. 2,4 g. H. inkl. øsken 0,94 cm. Kæde L. 40 cm. IGI rapport nr. 474132135 og laserinskription på rundisten, dateret Maj 2021. Minimale brugsspor.
Varen afsluttes:  13-01-2023 10:48:48