Knabstrup. Erich Wünsche. Gulvvase m/ personer, glaseret keramik

Varenummer: 6240867
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knabstrup. Erich Wünsche. Gulvvase m/ personer & bygninger i relief, glaseret keramik, sign. EW m.m., H. 42 cm. Enkelte brugsspor bl.a. lille chip el. afstød i bunden.

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 14:23:46
Showroom:   Odense, DK