Knudaage Larsen, strandhuse

Varenummer: 6096219
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knudaage Larsen (1900-1974), strandhuse, olie på lærred, sign. KL, 61x75 cm. (68x82 cm).

Auktionen afsluttes:  12-10-2021 16:52:00
Showroom:  Odense

2131372 07-10-2021 16:36:07 DKK 300