Knud Edsberg, dyr på mark, olie på lærred (cd)

Varenummer: 4969121
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knud Edsberg 1911-2003, dyr på mark, olie på lærred, sign. Edsberg, 40x50 cm. (57x67 cm.)

Auktionen afsluttes:  18-04-2018 19:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1301062 18-04-2018 15:22:08 DKK 350
1009331 11-04-2018 20:21:58 DKK 300