Knud Edsberg, gårdmotiv med høns, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6220416
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knud Edsberg (1911 - 2003). Gårdmotiv med høns, olie på lærred, signeret. H.24 x 30,5 cm (37,5 x 43,5 cm)

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 14:43:18
Showroom:   Næstved, DK

121934 20-06-2022 20:57:00 DKK 300