Knud Edsberg oljemålning

Varenummer: 5673819
Auktionen afsluttes
27-05-2020 14:45:00
Vurdering
SEK 1.500

KNUD EDSBERG (1911-2003): Marint motiv, olja på duk, signerad och daterad -41, 90 x 100 cm.