Knud H. Olsen. Vinterlandskab med kronvildt, olie på lærred

Varenummer: 6232534

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knud H. Olsen (1878-1951). Vinterlandskab med kronvildt. Sign. Knud Olsen. Olie på lærred. 36 x 43 cm. (45 x 54) cm.

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 16:53:35
Showroom:   Nivå, DK