Knud Horup. Motiv med personer

Varenummer: 5514544
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knud Horup. Motiv med personer, olie på lærred, sign. Horup. 61 x 70,5 cm, (77 x 87 cm). Fremstår med ridse / streg på lærred.

Auktionen afsluttes:  13-01-2020 20:15:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej